Villa Modellerimizden

    100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-6 80 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-3 80 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-4 80 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-2

Hafif Çelik Yapı Firması SerVilla Çelik Villa

Hafif Çelik Yapı Firması SerVilla Çelik Villa

Dünyanın pek çok yerinde bugün ahşap ve betonarme evlerin yerini hafif çelik evler almış durumda.

Son derece ekonomik, nakliye ve montajdaki kolaylık nedeniyle fazlaca tercih edilen hafif çelik yapı, yüzde 100 geri dönüşümü mümkün olan bir sistem.

Şirketimiz, dünyadaki bu gelişmeye paralel olarak hafif çelik yapı üretimini güçlendirmiş ve sektörün en önemli firmalarından biri haline gelmiştir.

Döşeme panelleri ve taşıyıcı duvardan oluşan bu yapı doğru biçimde üretilir, aplike edilir ve yalıtılır.

Bu sayede dış etkenlere ve deprem yüklerine dayanıklı bir yapı haline getirilir.

Bilgisayarda tasarlanıp, şartnamelere uygun saçtan üretilen, en doğru şekilde montajı yapılan, diğer yapılara göre on kat daha hafif olan, depremden çok az etkilenen, en kötü zeminlerde bile uygulanabilen, seri ve kolayca monte edilebilen, her türlü olumsuz hava koşulları ve iklim şartlarına dayanabilen, henüz üretim aşamasında tesisat delikleri de açıldığından sonradan delinmesine ya da kırılmasına gerek duyulmayan, son derece uzun ömürlü olan bu sistem, son derece ekonomik, hızlı ve güvenlidir.

Sizin de hafif çelik eve ihtiyacınız varsa, yapı çeşitleri ve ödeme koşulları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Villa Modellerimizden

    100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-2 80 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-1 80 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-3 100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-4


https://www.amazon.com/Paws-Pals-Glucosamine-Supplement-Dogs/dp/B01N00WPFS https://veronicamariajarski.com/