Villa Modellerimizden

    250 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-2 60 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli–3 80 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-2 250 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-3

Prefabrik Konut Kredisiyle Ev Sahibi Olun

İSTANBUL – Türkiye’de ilk kez bir kredi paketi olarak Türkiye Finans tarafından hayata geçirilen “Prefabrik Konut Finansman Paketi” 48 ay vade imkanı ve 1.02’ye varan uygun kâr oranı ile tüketicilere sunuluyor.

Türkiye Finans’ın yeni ürününden yararlanmak isteyenler arsa veya farklı bir gayrimenkul ipoteği karşılığında prefabrik yapıları için finansal destek alabilecek.

Kolay kurulumu ve kısa sürede tamamlanmasının yanı sıra depreme karşı güvenlik özellikleri ile ön plana çıkan prefabrik yapıların kullanımı Türkiye’de de giderek yaygınlaşıyor.

Ağırlıklı yazlık konut ve dağ evi olarak tercih edilen prefabrik yapıların sayısının önümüzdeki dönem 250 binden 350 bine yükselmesi ve ikamet amaçlı kullanımının yaygınlaşması bekleniyor.

Türkiye Finans, prefabrik yapıları tercih edenler için sunduğu avantajlı finansman paketi ile tüketicilerin konutlarına daha uygun şartlarda sahip olmaları için önemli bir fırsat sunacak.

Villa Modellerimizden

    100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-1 80 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-3 100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-6 100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-5


https://www.amazon.com/Paws-Pals-Glucosamine-Supplement-Dogs/dp/B01N00WPFS https://veronicamariajarski.com/