Villa Modellerimizden

    100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-1 100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-2 80 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-2 250 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-2

Kendi Kendine Yeten Çelik Konstrüksiyon Evler

Deprem ve bina güvenliği en yüksek hafif çelik yapı sistemi ve inşaat sırasında uygulanan çift yönlü özel izolasyon sistemiyle, inanılmaz bir yakıt tasarrufu avantajı sağlıyor. Doğalgaz öncesinde halen LGP propan türü yakıt ile aylık 50 YTL’nin altında bir maliyetle ısınan dublex villar, -3 derecede, hiçbir ısınma sistemi olmasa bile 24 saatte ancak bir derece ısı kaybına uğruyor.

Üstelik yapının inşasına başladıktan sadece 1 ay sonra anahtarınızı teslim alıp huzurlu ve mutlu yuvanıza taşınabiliyorsunuz. Metrekareye düşen ağırlık miktarı, beton binaların yüzde 5’inden daha az olan hafif çelikten villalar, sahiplerine büyük bir güven duygusu yaşatırken, uygulanan özel izolasyon sistemi de, konforlu yaşamı inanılmaz tasarruflu hale getiriyor.Yapıların duvarları hem içten, hem dıştan izole edildiği gibi, duvar içlerinde de taşyünle mantolama sistemi uygulanıyor. Böylece dışarıda hava sıcaklığı -3 derece olsa bile, villalarda hiçbir ısınma sistemi olmadan da, kapı pencere açık olmamak kaydıyla, 24 saat boyunca sadece bir derecelik ısı kaybı yaşanıyor.

Isı kaybının yok denecek seviyeye indirilmesi nedeniyle, mum ışığında bile ısınma olanağı bulunuyor.

Yapılarda kullanılan hibrid (rüzgar-güneş ve jeneratör) enerji sistemleriyle şebekeden bağımsız olarak ihtiyacınız olan enerjiyi 24 saat doğal yollarla temin edebilirsiniz.İlk yatırım masraflarınızı sadece 5 senede amorti ederek,sonraki yıllarda bedava enerjinin tadını çıkarırsınız.Üstelik şebedeki kesilmelerden ve dalgalanmalardan da etkilenmezsiniz.

Yağmur suyu toplama sistemleri ile bu sisteme entegre arıtma sistemi ile içme suyunuzu temin edebileceğiniz gibi,kullanma suyu olarak da dünyanın en temiz ve sağlıklı suyunu kullanabilirisiniz.Susuzluktan,küresel ısınmadan ve kuraklıktan etkilenmeden,üstelik su kaynaklarını verimli şekilde kullanmış olursunuz.

Vakum tüplü güneş enerjili ısıtma sistemleriyle eksi derecelerde bile doğal yollarla hem kullanma suyunuzu ısıtır, hem de yerden ısıtma sistemini besleyebilirsiniz.Dünyanın en sağlıklı ve temiz ısıtma sistemi olan bu sistemle paranız cebinizde kalacak.

Villa Modellerimizden

    100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-1 250 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-5 60 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli–3 250 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-2


https://www.amazon.com/Paws-Pals-Glucosamine-Supplement-Dogs/dp/B01N00WPFS https://veronicamariajarski.com/